Kontakt na jezdce

Are you looking for contacts to the drivers? Try it here
Forum rules
IMPORTANT: This topic serves for looking for the contacts to the drivers and teams, not for other collectors!
Post Reply
Luke
Člen fora
Člen fora
Posts: 11
Joined: 05 May 2008, 16:50
Location: Přerov/Vizovice
Contact:

Kontakt na jezdce

Post by Luke »

Zdravím všechny sběratele
já hoodně dlouho nemůžu najít kontakt na Josefa Petáka díval jsem se na jeho stránky a ani tam neměl žádný kontakt,tak jestli můžu poprosit o kontakt pokud někdo víte o nějakém kontaktu na Josefa Petáka.předem díky ;)
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by Spaceman »

Luke wrote:Zdravím všechny sběratele
já hoodně dlouho nemůžu najít kontakt na Josefa Petáka díval jsem se na jeho stránky a ani tam neměl žádný kontakt,tak jestli můžu poprosit o kontakt pokud někdo víte o nějakém kontaktu na Josefa Petáka.předem díky ;)
Měl jsem ten samý problém a došel jsem k názoru, že nejlepší je vyptat od něj karty přímo na soutěži :twisted:
10 355 cards in collection
Luke
Člen fora
Člen fora
Posts: 11
Joined: 05 May 2008, 16:50
Location: Přerov/Vizovice
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by Luke »

Spaceman wrote:
Luke wrote:Zdravím všechny sběratele
já hoodně dlouho nemůžu najít kontakt na Josefa Petáka díval jsem se na jeho stránky a ani tam neměl žádný kontakt,tak jestli můžu poprosit o kontakt pokud někdo víte o nějakém kontaktu na Josefa Petáka.předem díky ;)
Měl jsem ten samý problém a došel jsem k názoru, že nejlepší je vyptat od něj karty přímo na soutěži :twisted:

to je také řešení...jenže já se zas tak moc často na tu rallye nedostanu.....jen občas :)
sebloeb
Člen fora
Člen fora
Posts: 11
Joined: 07 May 2008, 18:27
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by sebloeb »

Já jsem taky dloho hledal ... nic jsem nenašel ... taky ale bohužel na rallye nejezdím ... :cry:
User avatar
Šlaušek
Guru fora
Guru fora
Posts: 406
Joined: 02 May 2008, 22:31
Location: Přerov - Czech Republic
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by Šlaušek »

Mám stejný názor jako Spaceman. Jenže když jsem za ním byl na Valašce,tak mi podepsal starý karty a že prý nový má,ale teďka neví kde. Tak potom až už byla skoro všecky auta ze servisu pryč jsem zašel za jedním jeho mechanikem a ten pojem podpisová karta slyšel asi poprvé v životě :ugeek: Takže na Pepíkovu kartu s 207 S2000 stále marně čekám :(
Šlaušek - collector of autograph cards,not only...
Motorsport-cards - Aktualizace každý týden! / Update every week!
http://www.motorsport-cards.estranky.cz
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by Spaceman »

Šlaušek wrote:Mám stejný názor jako Spaceman. Jenže když jsem za ním byl na Valašce,tak mi podepsal starý karty a že prý nový má,ale teďka neví kde. Tak potom až už byla skoro všecky auta ze servisu pryč jsem zašel za jedním jeho mechanikem a ten pojem podpisová karta slyšel asi poprvé v životě :ugeek: Takže na Pepíkovu kartu s 207 S2000 stále marně čekám :(
Já zažil něco podobného na Vyškově. Zeptal jsem se Pepíka jestli má karty s novým autem, ten mě poslal za spolujezdcem, který zrovna vykonával potřebu :mrgreen: , tak jsem chvíli čekal a když jsem se ho po návratu zeptal, ve spěchu mi oznámil, že už nemají čas a že se mám stavit při dalším servisu, ale to už jsem jel domů, takže zase nic :lol: Snad budu v Hustopečích úspěšnější.
10 355 cards in collection
kalderon
Začátečník
Začátečník
Posts: 29
Joined: 09 May 2008, 22:18
Location: Stříbro
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by kalderon »

zdravím,nemáte prosím někdo kontakt na michala suma?předem díky
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by Spaceman »

kalderon wrote:zdravím,nemáte prosím někdo kontakt na michala suma?předem díky
Tady ho máš m.sum@tiscali.cz ;)
10 355 cards in collection
kalderon
Začátečník
Začátečník
Posts: 29
Joined: 09 May 2008, 22:18
Location: Stříbro
Contact:

Re: Kontakt na jezdce

Post by kalderon »

díky moc
Post Reply

Return to “I am looking for contacts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests