Staré české karty

Talking about everything
Post Reply
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Staré české karty

Post by Spaceman »

Je velká škoda, že jsem v té době ještě nevěděl o rallye a sbírání vůbec nic :shock:
Máte někdo něco podobného? Pochlubte se :D

Image
10 355 cards in collection
Plhus
Člen fora
Člen fora
Posts: 16
Joined: 05 May 2008, 16:46
Location: Chvalčov, Zlín
Contact:

Re: Staré české karty

Post by Plhus »

Pamatuju si, že taková fotka byla dokonce i na krabičkách od sirek!! Jenže já si z té doby taky až tak moc nepamatuju:)
User avatar
Šlaušek
Guru fora
Guru fora
Posts: 406
Joined: 02 May 2008, 22:31
Location: Přerov - Czech Republic
Contact:

Re: Staré české karty

Post by Šlaušek »

Dnes jsem byl v Bratislavě na RedBull Air race a samozřejmě jsem si nemohl nechat ujít návštěvu svého "oblíbeného" obchůdku v centru města. Pár dobrých karet jsem sehnal,ale spíše okruhy a F1. Dokonce jsem si koupil 2 velké série karet Grand Prix ČSSR. V jedné byli dokonce 2 rally karty ze slavného (za své doby) šampionátu Pohár míru a přátelství. Na jedné kartě je Václav Blahna s Žigulem a na druhé nevím kdo (když někdo bude vědět,tak budu rád,když to tady napíše ;) ) A ještě stojí za zmímku jedna karta-sice je z okruhů,ale ze stejné doby a je to uplně stejný model Škody 130 LR,akorát,že má o jedno sedadlo míň ;)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Šlaušek - collector of autograph cards,not only...
Motorsport-cards - Aktualizace každý týden! / Update every week!
http://www.motorsport-cards.estranky.cz
Newman
Člen fora
Člen fora
Posts: 1
Joined: 21 Dec 2008, 07:04
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Staré české karty

Post by Newman »

Pokud máš na mysli toho pána v modré kombinéze, kterého drží mechanici na ramenou u Škody 130 LR, tak to se jedná o Petra Samohýla, syna známého prodejce vozů Škoda ve Zlíně pana Aloise Samohýla. Petr svého času jezdil i závody do vrchu s formulí. :P
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Staré české karty

Post by Spaceman »

Zvláštností této karty je, že Svatopluk Kvaizar seděl na místě spolujezdce, později se přestěhoval za volant :D

Image
10 355 cards in collection
kalderon
Začátečník
Začátečník
Posts: 29
Joined: 09 May 2008, 22:18
Location: Stříbro
Contact:

Re: Staré české karty

Post by kalderon »

Před časem se mi podařilo sehnat tyto moc hezké karty se Škodou 130 RS
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
kalderon
Začátečník
Začátečník
Posts: 29
Joined: 09 May 2008, 22:18
Location: Stříbro
Contact:

Re: Staré české karty

Post by kalderon »

Tady je ještě jedna
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Šlaušek
Guru fora
Guru fora
Posts: 406
Joined: 02 May 2008, 22:31
Location: Přerov - Czech Republic
Contact:

Re: Staré české karty

Post by Šlaušek »

Moc pěkné ;)
Šlaušek - collector of autograph cards,not only...
Motorsport-cards - Aktualizace každý týden! / Update every week!
http://www.motorsport-cards.estranky.cz
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Staré české karty

Post by Spaceman »

Šlaušek wrote:Dnes jsem byl v Bratislavě na RedBull Air race a samozřejmě jsem si nemohl nechat ujít návštěvu svého "oblíbeného" obchůdku v centru města. Pár dobrých karet jsem sehnal,ale spíše okruhy a F1. Dokonce jsem si koupil 2 velké série karet Grand Prix ČSSR. V jedné byli dokonce 2 rally karty ze slavného (za své doby) šampionátu Pohár míru a přátelství. Na jedné kartě je Václav Blahna s Žigulem a na druhé nevím kdo (když někdo bude vědět,tak budu rád,když to tady napíše ;) ) A ještě stojí za zmímku jedna karta-sice je z okruhů,ale ze stejné doby a je to uplně stejný model Škody 130 LR,akorát,že má o jedno sedadlo míň ;)
Vyměnil jsem prostřední kartu se Škodovkou a podařilo se mi ji identifikovat. Jedná se o Svatopluka Kvaizara s Jiřím Janečkem na 12. Rallye Škoda 1985, jeli na Škodě 130 LR sm11
10 355 cards in collection
Post Reply

Return to “General discussion”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests