Oblíbení jezdci

Talking about everything
Post Reply
User avatar
Šlaušek
Guru fora
Guru fora
Posts: 406
Joined: 02 May 2008, 22:31
Location: Přerov - Czech Republic
Contact:

Oblíbení jezdci

Post by Šlaušek »

Jakým jezdcům fandíte? Jak už třeba v MS nebo MMČR. Nebo třeba nefandíte,ale máte je rádi pro jejich nasazení a jezdecký styl? Já tedy v MMČR nemám žádného jezdce,kterému bych nějak fandil,ale moc se mi líbí průjezdy Karla Trojana,Valdy,Pepy Petáka,Dana Landy a tak bych mohl pokračovat dále 8-) V MS (JWRC) je můj favorit Martin Prokop-doufám,že to na Sardínii Ogierovi a dalším pořádně natře. A ve WRC jsou mí oblíbení jezdci v barvách Fordu :) Hlavně Galli a Hirvonen. Nebo Duval-škoda,že nemá nějakého bohatého sponzora. Rautenbach peníze má,ale nejezdí nic :( Je to fakt škoda.
Šlaušek - collector of autograph cards,not only...
Motorsport-cards - Aktualizace každý týden! / Update every week!
http://www.motorsport-cards.estranky.cz
kalderon
Začátečník
Začátečník
Posts: 29
Joined: 09 May 2008, 22:18
Location: Stříbro
Contact:

Re: Oblíbení jezdci

Post by kalderon »

Mě nějak už mmčr přestává bavit. Už je to tam samý Myšák a je to fakt otrava koukat na 30 Myší za závod. Včera jsem koukal na video z Německa a Maďarska. To byl koncert. Spousta vozů WRC a k tomu ještě pár vozů Porsche-nádhera. To už asi u nás neuvidíme. Je to velká škoda. Až u nás bude jezdit víc S2000 taky už to bude jiné. Jinak se mi líbí styl Karla Trojana, Romana Odložilíka i Josefa Petáka. Valdovy průjezdy taky nejsou špatné. Naopak se mi nezamlouvá styl jízdy Ducháčka a Trněného. Nemám nic proti nim, ale jejich jízda není to pravé. Já jezdím spíš na amatérské soutěže. Tam se vidí to správné srdcařství. Vřele Vám návštěvu doporučuji. V MS se mi líbí Latvala.
sebloeb
Člen fora
Člen fora
Posts: 11
Joined: 07 May 2008, 18:27
Contact:

Re: Oblíbení jezdci

Post by sebloeb »

To já zase moc nesleduju MS a zahraniční soutěže ... MČR mě baví mnohem víc !!! Jinak pěkně jezdí Landa, Kresta, Valda, Jarin, ....
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Oblíbení jezdci

Post by Spaceman »

Sice to sem přímo nepatří, ale našel jsem fotku spolujezdce Petera Göbela při velice zajímavé činnosti. Asi přemýšlí, na kterou se podepíše a na kterou ne sm18

Image
10 355 cards in collection
Post Reply

Return to “General discussion”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest