Haugland John - fotky

Talking about everything
Post Reply
User avatar
Šlaušek
Guru fora
Guru fora
Posts: 406
Joined: 02 May 2008, 22:31
Location: Přerov - Czech Republic
Contact:

Haugland John - fotky

Post by Šlaušek »

Teď jsem zjistil,že v Brně na tradičním zakončení sezony-šestihodinovém Epilogu pojede legendární John Haugland. Takže bych se chtěl zeptat,jestli někdo nemá nějakou fotku jeho fotku ve velkém rozlišení. Chtěl bych ho na stotřicítce,ale to bude nejspíš velký problém sehnat fotku ve velkém rozlišení,aby se dala pěkně vyvolat. Ale budu rád opravdu za každou radu,kde bych mohl fotku najít nebo přímo nabídku na poslání fotky. ;) Být tam kousek od něho a nevzít si podpis na fotku-to by byl přeci hřích. :D
Šlaušek - collector of autograph cards,not only...
Motorsport-cards - Aktualizace každý týden! / Update every week!
http://www.motorsport-cards.estranky.cz
User avatar
Spaceman
Administrátor
Administrátor
Posts: 2719
Joined: 27 Apr 2008, 11:18
Location: Kroměříž
Contact:

Re: Haugland John - fotky

Post by Spaceman »

Šlaušek wrote:Teď jsem zjistil,že v Brně na tradičním zakončení sezony-šestihodinovém Epilogu pojede legendární John Haugland. Takže bych se chtěl zeptat,jestli někdo nemá nějakou fotku jeho fotku ve velkém rozlišení. Chtěl bych ho na stotřicítce,ale to bude nejspíš velký problém sehnat fotku ve velkém rozlišení,aby se dala pěkně vyvolat. Ale budu rád opravdu za každou radu,kde bych mohl fotku najít nebo přímo nabídku na poslání fotky. ;) Být tam kousek od něho a nevzít si podpis na fotku-to by byl přeci hřích. :D
Já bych možná našel nějaké staré fotky v časopisech a programech z Barumky. Kdy se ten Epilog jede? Budu doma až v pátek, tak bych ti to mohl pohledat a poslat ;)
10 355 cards in collection
User avatar
Šlaušek
Guru fora
Guru fora
Posts: 406
Joined: 02 May 2008, 22:31
Location: Přerov - Czech Republic
Contact:

Re: Haugland John - fotky

Post by Šlaušek »

Spaceman wrote:
Šlaušek wrote:Teď jsem zjistil,že v Brně na tradičním zakončení sezony-šestihodinovém Epilogu pojede legendární John Haugland. Takže bych se chtěl zeptat,jestli někdo nemá nějakou fotku jeho fotku ve velkém rozlišení. Chtěl bych ho na stotřicítce,ale to bude nejspíš velký problém sehnat fotku ve velkém rozlišení,aby se dala pěkně vyvolat. Ale budu rád opravdu za každou radu,kde bych mohl fotku najít nebo přímo nabídku na poslání fotky. ;) Být tam kousek od něho a nevzít si podpis na fotku-to by byl přeci hřích. :D
Já bych možná našel nějaké staré fotky v časopisech a programech z Barumky. Kdy se ten Epilog jede? Budu doma až v pátek, tak bych ti to mohl pohledat a poslat ;)
Díky,to by bylo super. :) Epilog se jede 24.-25.10. a podle informací z jednoho mého zdroje letos bude nabitá startovka jako nikdy předtím. Info o tom,že pojede i Haugland (mimochodem pojede na velmi zajímavém stroji Tatra Eccora V8) jsem našel na strankach www.ceskeokruhy.cz . Jinak nevím,zda se tam objeví nějaká rally hvězda-v koutku duše doufám,že Štěpán Vojtěch. :) Před dvěma lety to jel i Kopejda,ale pochybuju,že se objeví. Kompletní info je zde: http://www.automotodrombrno.cz/go/main. ... 74&langid= Startovka bývá většinou týden před samotným závodem-někdy i dřív.
Šlaušek - collector of autograph cards,not only...
Motorsport-cards - Aktualizace každý týden! / Update every week!
http://www.motorsport-cards.estranky.cz
Post Reply

Return to “General discussion”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests